Home

Uramaki – Shogun

Uramaki – Shogun

12 listopada 2023

ZAMÓW ONLINE lub Zadzwoń: 662 151 393

Odkryj wyjątkowy smak Japonii w naszym nowym produkcie Shogun, którego nie znajdziesz nigdzie indziej! To mistrzowsko wykonane uramaki, które przeniosą Cię w kulinarną podróż przez smaki Dalekiego Wschodu.

Shogun to perfekcyjnie przygotowane rolki, złożone z chrupiących krewetek w tempurze, orzeźwiającego ogórka, pikantnego oshinko i wyjątkowego sosu kobe, który nadaje daniu niepowtarzalnego charakteru. Całość jest delikatnie owinięta opalanym łososiem, nadającym potrawie intensywny smak i aromat.

Nieodłącznym elementem tego mistrzowsko przygotowanego dania jest sos kabayaki, który nadaje Shogunowi wyjątkową słodycz i głębokość smaku. Całość jest uzupełniona kizami wasabi, dodającym lekkiej pikantności i podkreślającym walory pozostałych składników.

Oferujemy Ci nie tylko wyjątkowy smak, ale także świeżość i jakość składników. Nasze Shogun to nie tylko danie, to prawdziwe arcydzieło kulinarnego rzemiosła. Każdy kęs to połączenie intensywnych smaków i aromatów, które zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia.

no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.