Home

Pieczony łosoś

Pieczony łosoś

12 listopada 2023

ZAMÓW ONLINE lub Zadzwoń: 662 151 393

Odkryj niezapomniane doznania smakowe z naszym pieczonym łososiem, prawdziwym klejnotem w naszej karcie sushi. Nasz pieczony łosoś to połączenie doskonałych składników, które rozkwitają w ustach każdego smakosza. Świeży łosoś, delikatnie pieczony, zatopiony w słodkiej glazurze, to prawdziwa uczta dla podniebienia. Kusząca mieszanka kanpyo, chrupiącego ogórka i kremowego sera doskonale komponuje się z łososiem, tworząc harmonię smaku. 

Nasz sekretny składnik? Sos kabayaki – tajemnicza esencja, która nadaje daniu niepowtarzalny charakter. Subtelne nuty słodyczy i głębokiego smaku sprawiają, że nasz pieczony łosoś jest prawdziwym wyjątkiem w świecie sushi. A to wszystko uzupełnione delikatnie prażonym sezamem, który dodaje nuty orzechowej, intensyfikując smak każdego kęsa.

Czy marzysz o wyjątkowym doświadczeniu kulinarnej podróży? Nasz pieczony łosoś jest idealnym wyborem dla prawdziwych miłośników sushi. Spróbuj go już dziś i pozwól swoim zmysłom odkryć niezwykłość smaku. Są chwile, które smakują jak łosoś pieczony z miłością – poznaj je w naszej restauracji sushi.

no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.