Home

Ośmiornica

Ośmiornica

12 listopada 2023

ZAMÓW ONLINE lub Zadzwoń: 662 151 393

Odkryj niezwykłe połączenie smaków w naszej grillowanej ośmiornicy, prawdziwym majstersztyku kuchni sushi. Delikatne, ale wyraziste mięso ośmiornicy jest grillowane do perfekcji, co nadaje mu delikatny smak z subtelnym dymnym akcentem. Dodajemy do niej nasz wyjątkowy majonez truflowy, który nadaje potrawie nutkę luksusu i głęboki smak trufli.

To jednak nie koniec kulinarnej podróży. Grzyby shimeji dodają nuty orzechowe, które świetnie komponują się z miękkością ośmiornicy. Szczypior, świeżość rukoli oraz aromatyczne zioła podkreślają delikatność dania, tworząc harmonijną całość. Nasza grillowana ośmiornica to połączenie kunsztu kulinarnego i wykwintnych smaków, które zapewnią Ci niezapomniane doznania kulinarne.

Zamów naszą ośmiornicę i pozwól swoim kubkom smakowym odkryć nowe horyzonty. To nie tylko danie, to prawdziwe doświadczenie smakowe, które z pewnością Cię zachwyci. Zasmakuj luksusu i jakości w każdym kęsie – zamów naszą grillowaną ośmiornicę już dziś i daj się ponieść falom wyjątkowych smaków prosto z naszej restauracji!

no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.